М А Н Д Р У Є М О   У К Р А Ї Н О Ю  Р А З О М !     -    ГОЛОВНА * ЕКСКУРСІЇ * КАЛЕНДАР ПОДОРОЖЕЙ
Опішня - Миргород
Одноденна автобусна екскурсія. Від’їзд з Києва в орієнтовно о 7:00, повернення до 23:00.

Подорож Миргород – Опішня познайомить Вас з мальовничою, історичною і творчою Полтавщиною, відкриє багато цікавих сторінок життя визначних людей.

Село Опішня, що знаходиться за 45 км від Полтави, є центром українського гончарства, який існує вже декілька сторіч. Керамічні вироби експонуються на Всесвітніх виставках, їх придбали кращі музеї світу. У селищі діє Національний музей – заповідник українського гончарства з колекцією унікальних виробівОглянемо чудове місто-курорт Миргород, що розкинулось на берегах мальовничої річки Хорол. заснований в XVI ст., центр Миргородського полку ХVII ст.
Миргород заснований в XVI ст., в ХVII ст. стає центром Миргородського полку. Немало славних сторінок історії козаччини пов’язано з цим містом. А в літературі увіковічив його в своїх творах Микола Гоголь. Новий етап розвитку міста почався з відкриття цілющих властивостей миргородської води і заснування на початку ХХ ст. водолікарні і курорту. Історія Миргорода пов’язана з життям багатьох визначних постатей : гетьмана Данила Апостола, Миколи Гоголя, Давида Ґурамішвілі, Тараса Шевченка, Опанаса Сластьона, засновника Миргородкурорта - Івана Зубковського та інших. На сьогодні це старовинне затишне і доглянуте місто – один з найбільших визнаних курортів України.Так містично трансформувалась «миргородська калюжа» Гоголя в цілющу миргородську воду! Останнім часом місто, що має чимало пам’яток старовини, прикрашається скульптурами героїв творів Миколи Гоголя.
Також прогуляємось чудовим тінистим парком курорта Миргород.