М А Н Д Р У Є М О   У К Р А Ї Н О Ю  Р А З О М !     -    ГОЛОВНА * ЕКСКУРСІЇ * КАЛЕНДАР ПОДОРОЖЕЙ
Дністровська фантазія

(Стрижавка - Лядівський монастир - Муровані Курилівці - Врублівці - Скелі Залишенці - Китайгород - Субiч - Бакота - Голозубинці - Маліївці)

Триденна автобусна екскурсія. Від’їзд з Києва в перший день о 7:00, повернення на третій день о 23:00.
За три дні ми відвідаємо безліч пам’яток історії і помилуємось краєвидами, від яких серце завмирає, а душа наповнюється щастям!
Не пропустіть можливість побачити за одну мандрівку ці неповторні куточки України.

Смт. Стрижавка. На околиці Вінниці в тридцятих роках будується таємничий об'єкт - бункер, який згодом стає бункером Гітлера "Вервольф", звідки він керував Сталінградською битвою. І хоча це руїни, але дуже мальовничі і криють багато таємниць...Лядівський монастир - один із найстаріших печерних монастирів Подністров’я, який розташований на мальовничих схилах Дністра.
За легендою монастир заснований у 1013 р. преподобним Антонієм Печерським.
Головними святинями монастиря є келії, печери та кіметерії.
Комплекс монастиря має також три печерні церкви:
Усікновення глави святого Іоана Предтечі, преподобного Антонія Печерського та Параскеви П’ятниці.

На території монастиря витікає декілька струмків і це дало можливість зробити тут купальню,
та побудувати нові приміщення монастиря.
Монастир знаходиться майже на 100-метровій висоті Дністровських схилів.
Звідси відкриваються неповторні краєвиди.
Відвідати це чудове місце ви також можете під час екскурсії
"Лядівський печерний монастир – заповідник Буша"У Мурованих Курилівцях на руїнах замку у 1805 р. була побудована садиба Комарів-Чихачевих.
Ансамбль садиби, що порівняно непогано зберігся до теперішнього часу, складається з палацу, стайні, флігелів, фортечних стін, казематів, ескарпу та парку з мостом-шлюзом.Біля впадіння річки Тернави в Дністер розкинулось затишне село Врублівці, в якому місцеві жителі встановили пам’ятник загиблим на війні на Сході України та Небесній сотні. Пам’ятник доволі скромний, але споруджено його на пагорбі з фантастичним краєвидом! Це наповнює його такою любов’ю і енергетикою, що він сприймається як справжній меморіал пам’яті і вдячності, сльози мимовільно виступають на очах… А ще красивий краєвид відкривається на скелі пагорбу навпроти бази «Ксенія».При впадінні невеличкої річечки Баговиця в Дністер височіють мальовничі скелі, які мають декілька назв: Залишенці, Козина церква. Від скель відкривається велична панорама Дністра, потужної дністровської петлі.Китайгороод – старовинне місто, яке відоме з ХІV ст.
Його в перекладі з тюрської означає «фортеця, укріплення».
До нашого часу тут зберергиля костел Діви Марії 1772-1775 рр. та залишки садиби.
Крім того звідси відкривається мальовничі краєвиди річки Студениці.Субіч - Кам’янець-Подільского району знаходиться на крутих берегах Дністра, де ще в давні часи виникають перші печерні монастирі. В цьому селі є три печерні комплекси монастиря відомого з ХVІ ст.Бакота – це колишня столиця Пониззя, відома ще з ХІІ ст. Саме село із залишками кам'яного палацового комплекса XIV-XV ст. похованe під водами Дністровського водосховища.
В підніжжі великої гори зберігся лише печерний монастир ХІV – ХV ст. в честь святого Михайла.
Багато різних печер, написів і розписів давніх часів принесли славу монастирю і цій місцевості.
Надзвичайно красиві краєвиди відкриваються з 120-метрової висоти гори Бакоти.
Це місце, де обов’язково потрібно побувати всім любителям туризму.Село Голозубинці –Дунаївецького району цікаве своїм палацом ХІХ ст. та величезним парком з віковічними 200-літніми деревами. Садиба збереглася завдяки лікарні, яка до нинішнього часу розташована в цій та інших будівлях.

Село Маліївці славиться своїм палацово-парковим комплексом графів Орловських , які побудували ці споруди 1788 р. Крім величного палацу тут знаходиться величезний парк, площою в 17 га зі скелями та водоспадами. Тут збереглися печери ХV – ХVІ ст., господарські будівлі, водонапірна башта, яка нагадує замкову башту.
Це надзвичайно цікаві місця,на жаль, маловідомі широкому загалу туристів.